Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
AKVÁRIA

AKVÁRIA

AKVÁRIA
Přípravky pro produkci biologicky čisté vody v akváriích. Přípravky jsou směsí enzymů a mikrobů speciálně určených pro udržení průzračné a čisté vody v akváriích. Každý gram obsahuje přibližně jeden bilion vybraných bakterií a enzymů.
Nejprodávanější zboží...
Třidit dle:
Zobrazit:
 
EnviFish produkuje biologicky čistou vodu v akváriích. Přípravek je směsí enzymů a mikrobů speciálně určených pro udržení průzračné a čisté vody v akváriích. Každý gram obsahuje přibližně jeden bilion vybraných bakterií a enzymů.
Přípravek BACTI AK je směs bakteriálních spór, enzymů a živin nutných pro činnost mikroorganismů. Výsledkem působení přípravku v akváriích je rozklad organických usazenin na dně i ve vodním sloupci.
BCL AquaClean obsahuje směs mikroorganismů, které byly speciálně vybrány pro svou schopnost efektivně rozkládat organický odpad, odstraňovat amoniak a dusitany a zajišťovat tak biologickou rovnováhu ve vodních biotopech.
 
Filtrační Zeolit akvarijní 1kg
Zeolit se preventivně stará o čistou vodu v akváriu a podporuje pirozené čištění vody. Váže dusíkaté látky, těžké kovy a přebytečné živiny. Zeolit je krystalický hydratovaný alumosilikát alkalických kovů a kovů alkalických zemin.
 
Microbe-lift Thera-P 1l
Zvyšuje odolnost ryb k patogenům a parazitům. THERA-P je výhodná, pro akvária s větším množstvím ryb. Odbourává odpady z ryb a potravin. Zvyšuje množství rozpuštěného kyslíku.
Zvyšuje odolnost ryb k patogenům a parazitům. THERA-P je výhodná, pro akvária s větším množstvím ryb. Zlepšuje hladinu kyslíku. Podporuje rychlý růst ryb.
Třidit dle:
Zobrazit:
 

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH