Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
BAZÉNOVÁ CHEMIE

BAZÉNOVÁ CHEMIE

BAZÉNOVÁ CHEMIE
Bazénová chemie Vodnář se vyznačuje stálou kvalitou a širokou paletou vhodných doplňků pro ošetření bazénové vody. Díky vybranému složení výrobků je zaručen bezproblémový provoz bazénu po celou koupací sezónu. Všechny výrobky zančky Vodnář jsou důkladně prověřeny laboratorními testy a odpovídají nejnovějším požadavkům vyhlášky Ministerstva zdravotnictví. Vybrat si lze z palety chlorové, kyslíkové chemie, dále jsou k dispozici speciální sady pro malé bazény a řada příslušenství a testerů. Velkou novinkou je pak bezchlorové ekologické ošetřování bazénové vody, které naprosto mění  pravidla údržby bazénů.
Nejprodávanější zboží...
Třidit dle:
Zobrazit:
 
 
Bazénová souprava - síťka hladinová, tyč
Praktická sada pro údžbu bázénu: Bazénová síťka hladinová umožňující efektivní sběr nečistot z povrchu bazénu a teleskopická tyč délky 1,80 - 3,60m.
Praktická sada pro údžbu bázénu: Teleskopická tyč délky 1,80 - 3,60m a bazénové síťky umožňující efektivní sběr nečistot z hladiny a dna bazénu.
Praktická sada pro údžbu bázénu: Bazénová síťka hlubinná umožňující efektivní sběr nečistot ze dna bazénu a teleskopická tyč délky 1,80 - 3,60m.
 
Duke GP Kapkový tester Guanicid+pH
Kapkový tester pro stanovení pH a Guanicidu. Tento tester vám umožní správné stanovení hladiny pH a hodnotu Guanicidu.
 
Komplexon SPA 0,5kg
Moderní čtyřfunkční přípravek pro ošetření vody ve SPA a vířivých vanách. Tento přípravek působí jako desinfekční látka a obsahuje složky, které stabilizují chlor, působí proti tvorbě řas a usnadňují vyvločkování nečistot.
 
Marsel mořská hrubá sůl 25kg
Sůl pro použití v domácích bazénech s instalovanou solonizační jednotkou. Jedná se o špičkový portugalský výrobek který je často označován za biosůl. Tato mořská sůl splňuje ta nejpřísnější kritéria.
 
Marsel mořská hrubá sůl 40x25kg
Sůl pro použití v domácích bazénech s instalovanou solonizační jednotkou. Návod k použití: Rozpusťte sůl dle výrobcem doporučené koncentrace, tj. obvykle 0,5% (25kg na 5 m³).
 
Oxy light 5l

Oxy light 5l

357,- Kč
Oxy-light je dezinfekční a algicidní přípravek pro ošetření vody v plaveckých bazénech. Je vhodný i pro dětské bazény, protože je šetrný pro alergickou a citlivou pokožku. Jeho hlavní účinná látka se rozkládá na vodu a kyslík.
 
Plovoucí dávkovač velký
Plovoucí dávkovač slouží k uložení chlórové tablety, umožňuje nejlepší možné rozpouštění a plynulé dávkování chlorových tablet, čímž zaručuje čistotu a průzračnost vody ve Vašem bazénu.
Kompletní sada bazénového příslušenství obsahující plovoucí dávkovač, teploměr, teleskopickou tyč, hladinovou a hlubinnou síťku pro sběr nečistot.
Třidit dle:
Zobrazit:
 

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH