Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat

Cena dopravy

 

 

ZPUSOB DOPRAVY ZBOŽÍ


Je několik možností, jak si po nákupu své zboží převzít. Vybrali jsme pro Vás cenově nedostupnější služby, vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

Česká pošta - balík do ruky

balík do rukyProstřednictvím služby "balík do ruky", doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou adresu k vám domů či do firmy. Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů.
V případě, že si v této lhůtě zásilku nevyzvednete, vrátí se zpět. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty 

 

 

Cena od: 99 Kč

 


Česká pošta - balík na poštu

balík na poštuProstřednictvím služby "balík na poštu", doručí Česká pošta vaši zásilku na zvolenou pobočku pošty. Podrobnosti o službě naleznete na stránkách České pošty. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému České pošty  Pošta Vás pomocí SMS nebo emailu bude informovat o přesném datu doručení.

 

 

Cena od : 93 Kč


PPL

PPLSpolečnost PPL doručí Vaší zásilku na  zvolenou adresu k vám domů či do firmy. V ceně dopravy jsou zahrnuty dva pokusy o doručení a možnost změny adresy pro doručení kdykoliv v průběhu doručování. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit v systému v online systému společnosti PPL.

 

 

Cena od: 99 Kč


Uloženka

UloženkaJedná se o pobočky Uloženka, depa DPD. O doručení jste informováni ihned po podání zásilky k přepravě - mailem a SMS zprávou s ID kódem pro sledování zásilky.

 

 

Cena od: 74 Kč


Zasilkovna.cz

ZásilkovnaSlužba umožňuje nízkonákladový a efektivní způsob dopravy zboží – zákazník si balík vyzvedne osobně na vybraném výdejním místě. Přidanou hodnotou je možnost si zboží na pobočce rozbalit nebo ho podat k reklamaci. Zásilkovna.cz má aktuálně 851 poboček v Čechách a na Slovensku. O doručení jste informováni ihned po podání zásilky k přepravě - mailem a SMS zprávou s ID kódem pro sledování zásilky.

 

 

Cena od: 74 Kč

 

Slovenská pošta

Slovenská poštaProstřednictvím této služby, doručí Slovenská pošta vaši zásilku na zvolenou adresu k vám domů či do firmy. Pokud Vás Slovenská pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů.
V případě, že si v této lhůtě zásilku nevyzvednete, vrátí se zpět. Zásilka je standardně doručována do dvou pracovních dnů a její pohyb si můžete ověřit  v online systému Slovenské pošty

 

 

Cena od: 103 Kč

 


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH