Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
KUCHYŇ, OKNA

KUCHYŇ, OKNA

KUCHYŇ, OKNA
Přípravky do kuchyně a na okna jsou ideálními pomocníky pro zatočení se špínou. Čistí sklokeramické desky, rez, vodní kámen. Slouží k různému čištění, odmašťování, pohlcuje pachy a odstraňují odolné skvrny. Tyto přípravky efektivně využívají síly přírody.
Nejprodávanější zboží...
1 2 3 Další strana ...
Jdi na:
Třidit dle:
Zobrazit:
 
 
ALMAWIN Čistič na okna a skleněné povrchy 500ml
Spolehlivě čistí všechny skleněné a plastové povrchy, skvěle leští, rychle schne a nezanechává šmouhy. Je vhodný pro všechny povrchy, které odolávají vodě - zrcadla, okna, skleněné tabule a stoly, televizní a počítačové monitory, apod.
 
Cormen KRYSTAL na koupelny ECO 750ml
Krystal na koupelny je špičkovým výrobkem kombinujícím vysokou účinnost odstraňování zbytků mýdel, kosmetických prostředků a vodního kamene z čištěných povrchů s maximální korozní tolerancí vůči všem kovovým doplňkům vybavení koupelen.
Čistič kuchyní Ecogenic s rozprašovačem a vůní pomeranče. Vhodný na varné desky, lamina, obklady, dřezy. Odstraňuje mastnotu a špínu, zanechává jemnou vůni pomeranče.
Čisticí prostředky pro běžný úklid - na podlahy, čistič na okna a skleněné povrchy, tekutý písek, čistič WC.
 
Ecover čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml
Čistič na veškeré skleněné a chromové povrchy. Ideální pro účinné a přitom šetrné čištění oken, zrcadel, výloh apod. Díky svému vylepšenému složení nezanechává šmouhy.
 
Ecover čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml
Účinně odstraňuje mastnotu a špínu. Na bázi nově vyvinutých a patentovaných přírodních tenzidů s vylepšenou recepturou. Bezpečný k čištění ploch, které přicházejí do kontaktu s potravinami.
 
Ecover odstraňovač vodního kamene 500ml
Účinně odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Vhodný pro koupelny, sprchy, dlaždice, vodovodní baterie a umyvadla. Lze použít také na chrom.
 
ECOVER Sada domácí úklid
Ecover sada na celkový domácí úklid: prostředek na podlahy, odtranění vodního kamene, tekutý písek, čistič na okna a skleněné povrchy, WC čistič, na nádobí s heřmánkem, tekuté mýdlo.
Tekutý písek byl vyvinut k odstraňování zaschlých a čištění odolávajících skvrn na všech druzích tvrdého povrchu. Ideální je zejména pro kuchyně, koupelny i nádobí na vaření, které budou opět zářivě čisté.
 
ECOZONE Kuchyňský čistič 3v1 500ml
Ecozone Kuchyňský čistič 3v1 účinně odstraní mastné skvrny z mikrovlnky, trouby i sporáku. Neobsahuje aditiva, ani agresivní chemické látky, má příjemnou pomerančovou vůni a s lehkostí vyčistí každý centimetr vaší kuchyně.
1 2 3 Další strana ...
Jdi na:
Třidit dle:
Zobrazit:
 

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH