Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
UNIVERZÁLNÍ ČISTIČE

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČE

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČE
Univerzální čističe důkladně čistí veškerá prostranství vaší domácnosti. Odstraňují nepříjemné pachy, zanechávají příjemnou čistou vůni. Jsou vhodné pro použití na linolea, plovoucí podlahy, dlažby, obklady, umývadla, wc, bidety, vodovodní baterie.
Nejprodávanější zboží...
Třidit dle:
Zobrazit:
 
 
ALMAWIN Univerzální čistič 500ml
Účinně čistí a spolehlivě odstraňuje běžné nečistoty a mastnotu ze všech druhů hladkých povrchů, lze použít i na čalounění. Dodá lesk a oživí barvy. S obsahem kukuřičných proteinů, kokosového a palmového oleje, které chrání pokožku rukou.
 
Bactiko LIVE bioenzymatický přípravek k mytí sociálních zařízení 1l
Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro pravidelné mytí zejména sociálních zařízení a odstranění štiplavého zápachu. Přípravek BACTIKO LIVE je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií produkující enzymy.
Nový bakteriálně-enzymatický přípravek pro odstranění zápachu a čištění koberců nebo čalounění od organických zbytků. Přípravek BACTI LIVE je směs speciálních selektovaných přírodních bakterií produkující enzymy.
 
Balíček Real Green Clean s tabletami
Zelený balíček na úklid celé domácnosti. Má vysokou čisticí schopnost, přesto je šetrný k přírodě i čištěným povrchům.
 
Cleamen 146 čistič a leštič ECO 1l
Prostředek určený k čištění a leštění povrchů v jednom kroku při dosažení maximálního lesku beze šmouh. Obsahuje velmi jemné a neutrální tenzidy, které účinně odstraní i odolné nečistoty.
ECOGENIC Univerzální čisticí prostředek vyčistí podlahy a povrchy jako jsou dřevo, kámen, syntetika i laminát. Zanechává příjemnou čerstvou vůni.
Čisticí prostředky pro běžný úklid - na podlahy, čistič na okna a skleněné povrchy, tekutý písek, čistič WC.
 
Ecover čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml
Účinně odstraňuje mastnotu a špínu. Na bázi nově vyvinutých a patentovaných přírodních tenzidů s vylepšenou recepturou. Bezpečný k čištění ploch, které přicházejí do kontaktu s potravinami.
Čistící a napouštěcí prostředek na podlahu se svěží citrónovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů.
 
ECOVER Sada domácí úklid
Ecover sada na celkový domácí úklid: prostředek na podlahy, odtranění vodního kamene, tekutý písek, čistič na okna a skleněné povrchy, WC čistič, na nádobí s heřmánkem, tekuté mýdlo.
Třidit dle:
Zobrazit:
 

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH