Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
EKO KOSMETIKA

EKO KOSMETIKA

EKO KOSMETIKA
V dnešní době se přírodní kosmetika stává trendem. Je vyhledávána nejen osobami, které uznávají zdravý a šetrný způsob života, a které se snaží o ochranu přírody.
Její kvalita převážně spočívá v tom, že neobsahuje konzervační látky a chemické příměsi, proto tuto kosmetiku mohou používat lidé s přecitlivělou pokožkou, ale také malé děti již od útlého dětství. Její hlavní složkou jsou přírodní složky rostlinného původu.
Nejprodávanější zboží...
1 2 3 Další strana ...
Jdi na:
Třidit dle:
Zobrazit:
 
 
Bio Plus ústní voda v prášku 5x1g
Ústní voda v sáčku, k naředění. Vhodná při prevenci paradentózy, aftech apod. Snižuje množství bakterálních zárodků v ústech.
 
Biomycosin s antimykotickou přísadou 10g
přípravek vhodný pro potlačení nepříznivého mikrobiálního osídlení ran kůže při proleženinách a bércových vředech a pro stimulaci jejich hojení.
ECOGENIC BABY Tekuté mýdlo na ruce dětské je speciálně vyrobeno pro dětskou a citlivou pokožku. Vyrobeno z rostlinného oleje.
ECOGENIC Tekuté mýdlo s pomerančem je vyrobeno z rostlinného oleje. Je vhodné pro všechny typy položky, a to i pro citlivou dětskou pokožku.
Mýdlo s příjemně osvěžující levandulovou vůní, vhodné pro citlivou pokožku. Obsahuje aloe vera a má neutrální pH. Ecover tekuté mýdlo účinně čistí a zanechává vaše ruce se svěží vůní.
Frosch tekuté mýdlo Levandule náhradní náplň 500ml pokožku vyčistí a zároveň ochrání před vysycháním.
 
Frosch tekuté mýdlo Aloe Vera náhradní náplň 500 ml
Vyvážená receptura s jemným pečujícími výtažky aloe vera čistí pokožku a ochraňuje ji před vysycháním. Cenné přísady podporují zachovat přirozenou kyselost pokožky a zanechávají po použití příjemně čistý a hebký pocit.
Frosch tekuté mýdlo s dávkovačem jeho cenné přísady podporují zachovat přirozenou kyselost pokožky a zanechávají po použití příjemně čistý a hebký pocit. Ph neutrální.
 
Frosch tekuté mýdlo dávkovač Mandle 300ml
Vyvážená receptura s jemným pečujícím mandlovým mlékem čistí pokožku a ochraňuje ji před vysycháním. Cenné přísady podporují zachovat přirozenou kyselost pokožky a zanechávají po použití příjemně čistý a hebký pocit.
 
Frosch tekuté mýdlo granátové jablko náplň 500ml
Vyvážená receptura s jemným mlékem s vůní granátového jablka čistí pokožku a ochraňuje ji před vysycháním. Cenné přísady podporují zachovat přirozenou kyselost pokožky a zanechávají po použití příjemně čistý a hebký pocit.
1 2 3 Další strana ...
Jdi na:
Třidit dle:
Zobrazit:
 

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH