Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat

Něco málo o enzymech

Enzymy jsou přítomné ve všech živých organismech tedy i v nás lidech. Kdykoliv je nějaká biologická látka (např. jídlo) přeměňována v jinou, příroda používá enzymy, aby proces urychlila. Bez enzymů by jsme některé jídlo nestrávili i několik let.

Enzymy nabízejí biologickou cestu a čistější řešení oproti chemické syntéze určitých průmyslových produktů. Enzymy jsou eko-efektivní; spotřebují méně vody, méně surovin, méně energie a neposlední řadě nepotřebují kyslík. Pracují v bezkyslíkatém prostředí, na rozdíl od baktérií. Dopad na životní prostředí je minimalizován.

Bílá biotechnologie může přispět k udržitelnějšímu životnímu prostředí. Její postupy nebudou dál zatěžovat svět dnešními ekologickými problémy. Od Bílé biotechnologie se očekává zásadní přínos pro životní prostředí, spotřebitele a průmysl, například:

- Snížení znečištění a méně odpadu u ČOV, méně kalu
- Snížení spotřeby energie, surovin a vody
- Povede k lepší kvalitě odpadních vod.
- Pomůže vytvoří nové materiály a bio-paliva z odpadu

Zabývejte se odstraňováním znečištění životního prostředí ekologickou cestou! Bio-katalytické procesy využívají schopnosti živých organismů nebo jejich biologických částí přeměňovat látky. Biologické reakce jsou jednodušší, méně nebezpečné, ekonomicky efektivnější a udržitelnější vzhledem k životnímu prostředí.

Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH