Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat
Aktuality
 • BACTI v akci 2+1

  Produkty BACTI v akci 1+1 zdarma
  Bakteriálně – enzymatické výrobky pro rozklad tuků, likvidaci tukových usazenin v odpadních potrubích BACTI-RT, pro zkapalnění organických nečistot a usazenin v sifonech a odpadních potrubích BACTI-SO, urychlovač kompostů BACTI-UK,  či pro zkapalnění domovních odpadů, odstranění zápachu a likvidaci krust nebo usazenin v žumpách a septicích BACTI-ZS , čistírnách odpadních vod BACTI-DC a likvidaci suchých exkrementů z latrín a suchých wc včetně odstranění zápachu BACTI-LA. Tyto produkty najdete v lednu v akci 2+1 zdarma jen našeho e-shopu. 
   
 • Čištění žumpy, septiku nebo jímky je hračka

  Akce TREPSAN a ŽUMPEX
  Pravidelným používáním enzymatických směsí ŽUMPEX START,  ŽUMPEX a TREPSAN docílíte velmi účinným způsobem bezproblémovou průchodnost kanalizace a zabráníte nežádoucímu zápachu. Účinný rozklad organického kalu výrazně prodlužuje intervaly odvozu fekálií. 
 • Zastavte plísně - BIOREPEL chytrá houba

  Chytrá houba BIO REPEL

  BIO REPEL, s chytrou houbou Pytthium oligandrum, je ojedinělý netoxický ekologicky čistý přípravek, představující nové možnosti ošetřování zdí v objektech proti nežádoucím vlivům plísní. Jeho specifická kompozice mikroorganismů izolovaných z přírodních substrátů potlačuje nežádoucí plísně na základě mezidruhového parazitizmu a je schopna svou aktivitou vymýtit i "podhoubí" plísní rostoucích nejen na omítkách, v omítkách i pod nimi ve zdivu. 

 • Bakterie ještě výhodněji

  BIO-P1 do septikuNenechte si ujít speciální akci s produkty BIO-P1 do septiku a BIO-P do čistíren odpadních vod. Tyto produkty slouží k bezproblémovému chodu čistíren odpadních vod, žump, septiku a odpadních systémů. Čistí odpadní vody a odstraňují zdroje zápachu. Přípravky znáte z Receptáře prima nápadů.


Novinky v naší nabídce
Ekologický prostředek na mytí a odmašťování nádobí s výtažkem z heřmánku a klementinky. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny

Šumivé biologické tablety pro žumpy, domácí čistírny odpadních vod, kanalizační systémy a latríny. Miliardy vybraných mikroorganismů a enzymů zkapalňují a rozkládají organické látky.

Biologický přípravek pro žumpy, septiky a latríny. Zrychluje rozklad nečistot, odstraňuje nepříjemné pachy, čistí septik od usazenin.

Speciální biologický přípravek určený do septiků, žump, suchých záchodů a odpadních jímek. Obsahuje směs přírodních bakterií a enzymů, které snižují zápach a rozkládají a zkapalňují organický odpad.

Obsahuje unikátní pohlcovač pachu zinc ricinoleate, který je používán v přírodní. Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach.

Přírodní produkt z bylin a rašeliny pro růst, regeneraci a výborný vzhled a kondici trávníků v průběhu celého roku.

Přírodní produkt z bylin pro růst a zvyšování odolnosti rajčat v době výskytu plísní. Vhodný pro ekologické pěstování.

Přírodní produkt z bylin pro zvýšení obranyschopnosti okurek nebo révy vinné v období plísní. Vhodný pro ekologické pěstování.

Přírodní produkt z bylin pro růst a zvyšování obranyschopnosti plodové zeleniny v průběhu vegetace.

Frosch WC gel máta důkladně odstraňuje nečistotu, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy. Odstraňuje nepříjemné pachy a zanechá jemnou malinovou vůni.Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH