Jezírková kalkulačka

Zadejte všechny hodnoty v metrech, nebo desetinách metrů.
(můžete použít desetinnou čárku nebo tečku)
m m m

Informace o Jezírku

Objem: m3 ( litrů).
Čerpadlo: nejméně litrů za hodinu.
 
Přidat do oblíbených Nastavit homepage

V nákupním košíku máte:

0 položek

v celkové ceně s DPH:

0,- Kč
Nabídka produktů
Platební metody

Mohlo by vás zajímat

ZajímavostiPřírodní octový čistič RinGo
Tipy na použití přírodního octového čističe RinGO
RinGO je octový čistič nové generace, se kterým zvládneme jarní úklid o poznání rychleji a příjemněji. Největší předností RinGO je zcela výjimečná univerzálnost a přitom velmi nízká cena. Dokonalá funkčnost octa jako čisticího prostředku už je hospodyňkám známá dlouho.


Chytrá houba - otázky a odpovědi
BIO REPEL - otázky a odpovědi
Ojedinělý netoxický ekologicky čistý přípravek, představující nové možnosti ošetřování zdí v objektech proti nežádoucím vlivům plísní. Jeho specifická kompozice mikroorganismů izolovaných z přírodních substrátů potlačuje nežádoucí plísně na základě mezidruhového parazitizmu a je schopna svou aktivitou vymýtit i "podhoubí" plísní rostoucích nejen na omítkách, v omítkách i pod nimi ve zdivu.

 


Něco málo o enzymech
Enzymy jsou přítomné ve všech živých organismech tedy i v nás lidech. Kdykoliv je nějaká biologická látka (např. jídlo) přeměňována v jinou, příroda používá enzymy, aby proces urychlila. Bez enzymů by jsme některé jídlo nestrávili i několik let.
Enzymy nabízejí biologickou cestu a čistější řešení oproti chemické syntéze určitých průmyslových produktů.

 


Prací prostředek, který roste na stromech
Nenápadné hnědé kuličky, kterým se říká mýdlový ořech, jsou vlastně takovým malým zázrakem přírody. Jedná se o plod stromu Sapindus Mukkorosi, rostoucího v čisté přírodě Himalájských lesů. V Indii a Nepálu jsou od nepaměti známy jeho úžasné čistící účinky, a to nejen na praní prádla, ale také pro osobní hygienu a dokonce i k léčení.

Jak založit kompost
Chcete si na své zahrádce založit kompost? Kompost je výborným řešením, jak si na své zahrádce vytvořit hnojivo pro vaše stromy a rostliny. Zde naleznete rady a tipy pro správné založení kompostu.

 Jak postavit zahradní jezírko
Jezírko, nejen, že dobře vypadá, ale je i užitečné, jak pro člověka, tak i pro samotnou přírodu. Nejpozději tehdy, když si jeho majitel během dlouhé teplé noci spokojeně sedne na břeh a zaposlouchá se do monotónního kvákání žab za šplouchání malého vodopádu, pochopí, co pro něj vlastní zahradní jezírko znamená.

 

Ušetřit lze i na dešťových splaškových vodách
Nakládání s dešťovými vodami a likvidace splaškových vod. To jsou nejčastější otázky, kterými se vzhledem k rostoucím nákladům na vodné a stočné zabývá nejen komunální sféra, ale i vlastníci rodinných domů a chalup. 

Trable nejen se studnami
Faktickým rozšiřováním definice pitné vody o automobily a stromky na zahrádce si úředníci Ministerstva zemědělství zadělávají na velmi vážný problém.


Nejprodávanější
Akční nabídka
Mohlo by vás zajímat
Převodník fyzikálních jednotek
Partneři

Copyright © 2013 - provozováno společností SANTIM CZECH